• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/baskent.freze.1
takip

 

 

 

SATIŞ ORTAKLARIMIZ
SATIŞ ORTAKLARIMIZ


REKLAM

 

HAKKIMIZDA

Başkent Freze Grup Mühendislik Ar-Ge Tasarım Üretim Ve Ticaret Merkezi  geliştirme stratejisi, konsept tasarımı, tasarım analizleri, üretilebilirlik analizleri, detaylı dokümantasyon oluşturma, prototip üretimi ve test & doğrulama çalışmaları sunmaktadır. Ana sanayi firmalarına alt yüklenici desteği sağlayan firmamız fikir aşamasından seri üretim sürecine kadar her aşamada katma değer oluşturacak mühendislik hizmetleri sağlamaktadır.
 
Güvenilir
Güvenilirlik, sağladığımız tüm hizmetlerin temelinde yer alan anahtar itici güçtür. Çalışmalarımızda her zaman beklentilerin ötesini hedefliyor, uzlaşılan çözümlerin ve hizmetlerin eksiksiz olarak gerçekleştirilmesini sağlıyoruz. Taahhütlerimizin temelinde tecrübeli ve uzman ekibimizin profesyonel iş ahlakına dayalı yüksek kalitede hizmet sağlama anlayışı bulunmaktadır. Bize güvenerek bizimle paylaştığınız iş geliştirme çalışmalarında sorumluluklarımızı zamanında, planlandığı ve kararlaştırıldığı şekliyle yerine getiriyoruz.
 
Yenilikçi
Ölçülebilir sürekli gelişim sağlamak ve uygulanabilir yenilikçi fikirler geliştirmek mühendislik felsefemizin merkezinde yer almaktadır.

İnovatif ürünler tasarlamanın disiplin ve yaratıcılığın aynı potada eritilmesinden geçtiğine inanıyoruz. Disiplinle ispatlanmış tasarım metodolojileriyle fonksiyonel bir sistemi, yaratıcılık sınırların ötesinde fark yaratan ürünleri ortaya koyuyoruz . Endüstriyel tasarım çalışmalarımızla ürünlerinizi rakiplerinizinkinden tamamen farklılaştırıyor, firmanızın kimliğini yansıtan ve güçlendiren tasarımlar geliştiriyoruz.
 
Hızlı ve Etkin
Doğru tasarım ve mühendislik ekibiyle çalışmak proje geliştirme çalışmalarında başarıya ulaşmak için büyük bir öneme sahiptir. Projelerin başarıya ulaşmasında anahtar parametrelerden olan ürün geliştirme süresi ve maliyeti; iş paketlerinin doğru planlanmaması, üretilebilirlik ve montaj süreçlerinin hatalı planlanması gibi sebeplerle olumsuz etkilenebilmektedir. Uçtan uca tasarım kabiliyetine sahip olan İnventra Mühendislik tasarım ve üretim süreciyle bütünleşik çalışarak iş geliştirme süreci ve maliyetlere yönelik her türlü riski minimize edecek hızlı ve etkin çözümler sunmaktadır.

Firmamız geniş mühendislik hizmetleri yelpazesiyle projenize fikir aşamasından seri üretim ve ürün desteği noktalarına kadar eksiksiz destek sağlamaktadır. Tüm mühendislik çalışmalarıyla ortaya çıkarılan özgün çalışmanın korunması için fikri hakları saklı (patent, faydalı model vs.)  tutulmasına yardımcı olmaktayız.
 
Bize Özel
Firmamız 1989 yılında 40m2 de Kurucumuz Sayın Alaattin Seyhan tarafından başlatılmış olup 2006 yılında Makine Mühendisimiz Adem Seyhan ve Talaşlı Üretim Öğretmeniniz Abdullah Seyhan'ın görevi devir almasıyla önce 500m2 iş yerinde hizmete geçmiştır Şuan ise ivedik Osb deki  2750m2  iş yerimizde  sizlere hizmet vermekteyiz
Neler Yapıoruz
Bünyemizdeki Cnc dik işlem Cnc torna tezgahalarıyla seri imalatlarınızı destekler Üniversal torna freze azdırma tezgahlarımız ile anında çözümler üreterek Büyük firmaların hızlarının önüne engel olan sorunları çözüyoruz Prototip uygulamalarınızı yedek parçalarınızı ve verilen projelerini üretiyoruz Firmamıza özel 1+1 2+1 4+1 özel şanzumanlar özel boyutlarda diferansiyeller akis mil sistemleri ve go kart atv utv yedek parçaları tüm dişlilerin açılımı  özel matbaa yedek parçaları  off road araçları aksesuar ve yükseltme uygulamarı  ile biçok koldan üretim tasarım ve çözüm hizmeti vermekteyiz
Hedefimiz
Başkent Freze Grup Mühendislik Ar-Ge Tasarım Üretim Ve Ticaret Merkezi  olarak hedef minimum zaman ve sıfır hata ilkesini teknolojinin getirdiği hassas takım tezgâhları ile değerli müşterileri ile paylaşmaktır.
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.208832.3378
Euro34.786334.9257
Saat